Koronawirus w życiu Parafii w Białym Kościele

25 Mar
Szczęść Boże.
Jak już wszyscy wiemy już od wczorajszego popołudnia (24.03) musimy wszyscy podporządkować się nowym rozporządzeniom rządu o ograniczeniu do 5 osób liczny uczestników wszelkich zgromadzeń, także tych o charakterze religijnym.

W związku z zaistniałą sytuacją publikujemy postanowienia Księdza Proboszcza:

1) dopóki nie pojawi się oficjalne zarządzenie ks. abp. Marka Jędraszewskiego, Msze św. w naszym kościele NIE ZOSTAJĄ ODWOŁANE. Wejść jednak będzie można tylko wejściem głównym (wejście przez zakrystię nie będzie możliwe) i dokładnie będzie przestrzegana wskazana przez rząd i episkopat dopuszczalna liczba 5 osób, które mogą znajdować się w tym samym czasie na terenie świątyni.

2) Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15-18 zostaje ODWOŁANA (w tym także Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz.15.00).

Pozostałe informacje ukażą się w niedzielę.
W wypadku kolejnych, nagłych zmian będziemy Was o nich informować za pomocą Facebooka oraz strony internetowej.