Nabożeństwa Różańcowe w niedziele prowadzą:

28 Wrz

6 X 2019, godz 16.00

Róże Różańcowe Kobiet Matki Kościoła i MB Fatimskiej

Część Radosna: czytanie fragmentów  Pisma św. do poszczególnych tajemnic przez kapłana, a prowadzenie różańca przez Róże Różańcowe Kobiet, tak by nabożeństwo Różańcowe nie przekraczało godziny.

Modlitwa w intencji Wielkiej Wsi:

Ulice: Basztowa, Bliźniaków, Centralna, Kluczwody, Krakowska, Leśna, Podegrodzie, Polna, Prądnicka, Słoneczna, Spokojna, Stroma, Szkolna, Szlachecka, Urocza, Wesoła, Wieszczy Dół, Winna, Wspólna, Zacisze, Zamkowa i Źródlana.

13 X 2019, godz 16.30

Róża Różańcowa Kobiet MB Częstochowskiej

Część Chwalebna: krótkie rozważania do poszczególnych tajemnic, tak by nabożeństwo Różańcowe nie przekraczało pół godziny.

Modlitwa w intencji Wierzchowia oraz Prądnika Korzkiewskiego:

Ulice: Dworska, Gaik, Kluczwody, Łąkowa, Olchowa, os. Murownia, Rynek, Słoneczna,
Spacerowa i Wspólna, mieszkańców Bębła: os. Murownia oraz Prądnika Korzkiewskiego:
ul. Dąbie, Fryderyka Chopina, Lipowa, O. Pawła Smolikowskiego, Ojcowska, Parkowa,
Pod Moroniem, Skalska, Swawola i Wesoła.

20 X 2019, godz 16.30

Róże Różańcowe Kobiet MB Miłosierdzia i MB Różańcowej

Modlitwa w intencji mieszkańców Białego Kościoła

Ulice: Czereśniowa, Gromadzka, Iwiny, Kasztanowa, Krakowska, Kresowa, Królowej Jadwigi, Krzemieniec, ks. Twardowskiego.

27 X 2019, godz 16.30

Róże Różańcowe Kobiet MB Nieustającej Pomocy i NMP z Lourdes

Część Chwalebna: krótkie rozważania do poszczególnych tajemnic, tak by nabożeństwo Różańcowe nie przekraczało pół godziny.

Modlitwa w intencji mieszkańców Białego Kościoła

Ulice: Mączna, Miodowa, Morska, os. Murownia, Piotrowiec, pl. św. Mikołaja, Pod Las, Rajska, Sąsiedzka, Skalska, św. Floriana, Wierzchowska, Willowa, Dębowa, Winna i Złodziejowy Dół.