INTENCJE RÓŻAŃCOWE – PAŹDZIERNIK 2019

28 Wrz
1 Wt W intencji o umiłowanie modlitwy różańcowej w naszych rodzinach.
2 Śr W intencji studentów rozpoczynających nowy rok akademicki.
3 Czw W intencji o tchnienie Ducha Świętego, które wzbudzi nową wiosnę misyjną w Kościele.
4 Pt W intencji o wieczne zbawienie dla Ks. Kard. Franciszka Macharskiego
5 Sb  W intencji o miłosierdzie Boże dla nas i całego świata.
6 Nd Modlitwa w intencji mieszkańców Wielkiej Wsi, ulice: Basztowa, Bliźniaków, Centralna, Kluczwody, Krakowska, Leśna, Podegrodzie, Polna, Prądnicka, Słoneczna, Spokojna, Stroma, Szkolna, Szlachecka, Urocza, Wesoła, Wieszczy Dół, Winna, Wspólna, Zacisze, Zamkowa
i Źródlana.
7 Pn W intencji o dobre i owocne przygotowanie kl. III do przyjęcia I Spowiedzi i Komunii św.
8 Wt W intencji chorych i cierpiących z naszych rodzin oraz ich opiekunów.
9 Śr W intencji naszej Ojczyzny oraz za rządzących i kierujących naszą Ojczyzną.
10 Czw W intencji osób bezdomnych, bezrobotnych i ubogich.
11 Pt W intencji o dobre przygotowanie do Bierzmowania uczniów  kl. VI, VII i VIII SP
12 Sb W intencji o dobre i godne przyjmowanie Komunii św. przez dzieci i dorosłych.
13 Nd Modlitwa w intencji mieszkańców Wierzchowia, ulice: Dworska, Gaik, Kluczwody, Łąkowa, Olchowa, os. Murownia, Rynek, Słoneczna, Spacerowa i Wspólna, Bębła:
os. Murownia oraz Prądnika Korzkiewskiego: ul. Dąbie, Fryderyka Chopina, Lipowa,
O. Pawła Smolikowskiego, Ojcowska, Parkowa, Pod Moroniem, Skalska, Swawola i Wesoła.
14 Pn W intencji nauczycieli, katechetów i pracowników oświaty.
15 Wt W intencji misji, misjonarzy i misjonarek oraz wszystkich wspierających to dzieło.
16 Śr W intencji o miłość wzajemną i zgodę w rodzinach.
17 Czw W intencji o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii.
18 Pt W intencji lekarzy, pielęgniarek i całego personelu medycznego.
19 Sb W intencji profesorów, ludzi nauki i nauczycieli akademickich.
20 Nd Modlitwa w intencji mieszkańców Białego Kościoła, ulice: Czereśniowa, Gromadzka, Iwiny, Kasztanowa, Krakowska, Kresowa, Królowej Jadwigi, Krzemieniec, ks. Twardowskiego.
21 Pn W intencji Kościoła Powszechnego, pp. Franciszka, Benedykta XVI, biskupów, kapłanów.
22 Wt W intencji o łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników.
23 Śr W intencji pokoju na świecie i za ofiary wojen, terroryzmu, kataklizmów oraz prześladowań.
24 Czw W intencji o dar trzeźwości dla naszej Ojczyzny, Parafii i rodzin.
25 Pt W intencji naszych rodziców, babci, dziadków, rodzeństwa, krewnych i ludzi starszych.
26 Sb W intencji dzieci i młodzieży naszej Parafii.
27 Nd Modlitwa w intencji mieszkańców Białego Kościoła, ulice: Mączna, Miodowa, Morska,
os. Murownia, Piotrowiec, pl. św. Mikołaja, Pod Las, Rajska, Sąsiedzka, Skalska, św. Floriana, Wierzchowska, Willowa, Dębowa, Winna i Złodziejowy Dół.
28 Pn W intencji ofiarodawców, dobrodziejów naszej  parafii i kościoła.
29 Wt W intencji spowiedników i spowiadających się.
30 Śr W intencji wszystkich powołanych do służby kapłańskiej i zakonnej oraz o wytrwanie w powołaniu.
31 Czw W intencji wszystkich zmarłych, o miłosierdzie Boże i życie wieczne.